Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
24 posty 165 komentarzy

Hania_Elektorat

Hanna Kowalczyk - Jestem jeszcze na Neonie ze względu na posty pana B. Jeznacha, którego bardzo cenię.

Elektorat

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Stanowisko Elektoratu w/s protestów składanych przez Obywatelskie Komitety Wyborcze.

Poparcie Elektoratu dla protestów składanych przez Obywatelskie Komitety Wyborcze

Głęboko zaniepokojeni godzącymi w podstawy demokracji w naszym kraju działaniami Państwowej Komisji Wyborczej wyrażamy nasz stanowczy sprzeciw wobec  odmowy przez PKW rejestracji obywatelskich komitetów wyborczych (m. in. Komitet Nowego Ekranu, Komitet Nowej Prawicy Janusza Korwin Mikke, kandytaci do Senatu - Anna Kalata, Marek Król). W odniesieniu do niektórych z tych przypadków Sąd Najwyższy stwierdził niezgodne z konstytucją postępowanie PKW. Działania, a właściwie zaniechania Państwowej Komisji Wyborczej wpisują się w system broniący obywatelom dostępu do wpływania na losy ich własnego kraju. Przeciwko takim działaniom protestujemy, wzywając do wyrażania głośnego sprzeciwu wszystkich, którym losy demokracji w naszym kraju nie są obojętne.

 

Jest to oficjalne stanowisko partii, do której należymy ja i Amelka.

Ciekawa jestem, czy T.Urbaś uwzględni nas w swoich planach, czy też zwrot o partiach pozaparlamentarnych był tylko retoryczny, a mile widziane są tylko z tej "prawej" strony.  Na razie nie otrzymałam od niego informacji zwrotnej na maila wysłanego w tej sprawie.

 

KOMENTARZE

 • Witajcie
  Ależ serdecznie zapraszamy
 • :)
  Super!
  Pozdrawiam
 • Zapewne jest wiele rzeczy poza naszymi możliwościami...
  Zapewne nie da się naprawić wszystkiego, co nie podoba się Obywatelom a co funkcjonuje w naszej rzeczywistości - mam na myśli głównie jakość funkcjonowania instytucji powołanych do wspierania ludzi, chronienia praworządności, sterowania gospodarką itp. Zapewne schematy myślenia, podejmowania decyzji są najtrudniejszymi do zmodyfikowania... To wcale nie znaczy, że należy milczeniem przyzwalać na to, co budzi jakąkolwiek wątpliwość, sprzeciw, niezadowolenie. Powinniśmy stworzyć wspólny front, bez względu na różnice w poglądach, domagających się tych samych zasad, tych samych norm traktowania wszystkich Obywateli - czy to dotyczy wyborów, czy innych płaszczyzn życia społeczno-politycznego. Nie ma sensu spierać się o drobiazgi ( a tak bywa często w dyskusjach internetowych). Państwo w ogromnym zakresie ma wymagania od nas. My też od niego wymagajmy! Nawet, jeśli myślimy, że wykracza to poza nasze możliwości...
  E.Łapczyńska-Wasylów
  ELEKTORAT
 • "Ciekawa jestem, czy T.Urbaś uwzględni nas w swoich planach"
  Zapraszamy przedstawiciela na posiedzenie sztabu.
  Serdecznie pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej